2018 / 2019

Únor – MČR a přebory ČR v synchronizovaném bruslení 2019 

V sobotu ve tři hodiny ráno se děvčata po cestě ze Zagrebu ubytovala v Příbrami, odpočinula si, před obědem odjela své tréninkové jízdy a odpoledne začala samotná soutěž. I když dospělí počítali spíše s únavou děvčat, opak byl pravdou. Oběma týmům se jízda opět vyvedla a i přes drobné penalizace se tým Tempo umístil na třetím místě v kategorii mladší žactvo a tým Gemini vystoupal na stříbrnou příčku. Opět gratulujeme a těšíme se do Drážďan.

Únor – Zagreb Snow Flakes 2019 

Ve čtvrtek 7.2. v šest hodin ráno jsme zahájili akci, který doposud nemá v historii českého synchronizovaného bruslení obdoby. Oba týmy – Gemini i Tempo – odjely na mezinárodní závody do chorvatského Zagrebu s plánem, že se oba týmy hned po odjetí soutěže vrátí v noci z pátku na sobotu zpět do České republiky, aby se zúčastnily sobotního mistrovství ČR a přeborů v Příbrami. Bez mezipřistání v Jihlavě. V Zagrebu byly oba týmy velice dobře naladěné a proto na sebe úspěch nenechal čekat. Poté, co tým Tempo zajel svou veselou jízdu v kategorii Juvenile, nastoupila na led kategorie Basic Novice, ve které soutěžily starší Gemini. Oběma týmům se volné jízdy velmi zdařily a tak tým Tempo po zásluze přijal stříbrné medaile a děvčata z Gemini vystoupala na bronzový stupínek své kategorie. Gratulujeme!!!

Leden – Synchro Cup Pardubice 2019 

V sobotu 26. ledna se Gemini i Tempo účastnili Synchro Cupu v Pardubicích. Oběma týmům se volné jízdy povedly a tak si závody děvčata vychutnala. Tým Tempo, soutěžící v kategorii Juvenile, se se svou veselou jízdou umístil na 3. místě a tým Gemini, závodící v kategorii Advanced Novice za velmi efektní jízdu bez penalizace získal 2. místo. 

Leden – Mozart Cup / Amade Cup Salzburg 2019 

V pátek 18. ledna se týmy Gemini a Tempo vydaly na každoroční významnou událost v kalendáři synchronizovaných bruslařek, Mozart Cup v Salzburgu. Děvčata z obou týmů se na závod těšila. V sobotu odjely svou volnou jízdu bruslařky z Gemini v náročné kategorii ISU Advanced Novice. Za soupeřky měly skvělé týmy z Finska, Švédska, Švýcarska, Chorvatska i Česka. Svou jízda zajela děvčata bez penalizací, umístila se na 8. místě. Tým Tempo jel svou volnou jízdu v neděli. Jízda se děvčatům velmi zdařila, porotě i divákům se velmi líbila. Tempo se umístilo na 3. místě. Gratulujeme!!

Prosinec – Santa Claus Cup 2018 Brno 

Na tradičním mezinárodním brněnském závodě v synchronizovaném bruslení vládla jako vždy krásná předvánoční atmosféra. Tým Tempo se soutěže účastnil v kategorii Juvenile. Svým vystoupením na hravou hudbu i krásnými kostýmy si získal jak pozornost obecenstva, tak i samotné poroty. Ve své kategorii si vybruslil 2. místo. Pro děvčata z týmu Gemini byl závod debutem v náročné kategorii Advance Novice, která je předpřípravou na juniorskou kategorii. Velmi přísně se proto posuzuje celá jízda. Děvčata se snažila zajet svou jízdu co nejlépe. Umístila se na 2. místě. 

Oběma týmům gratulujeme!!